جانا هورسیل

جانا هورسیل

هورسیل یک مکمل غذایی معدنی است که حاوی سیلیکون، سلنیوم و روی در یک فرمولاسیون مایع وجود دارند که برای سلامت استخوان اسب تولید شده است. سیلیکون یا همان سیلیسیم به عنوان تنظیم کننده جذب کلسیم و فسفر عمل می کند و به طور مستقیم به قشراستخوان سالم و ماتریس استخوان کاملا کلیسیفیه شده کمک می کند سلینیوم برای سیستم ایمنی بدن ضروری است و همچنین به عنوان یک ضد اکسیدان قوی عمل می کند

موارد استفاده

  • کمک به کاهش آسیب عضلانی در اسب های تحت تمرین و یا در معرض آسیب مکانیکی
  • درمان شکستگی و بهبود کامل پاهای کره اسب
  • بازسازی استخوان
  • از بین بردن خار استخوان و کلسیفیکاسیون
  • بهبود سلامت و قدرت استخوان

 

روش مصرف

2 بار در روز به مدت چهار هفته به صورت مخلوط با آب یا غذای حیوان توصیه می شود.

هورسیل یک مکمل غذایی معدنی است که حاوی سیلیکون، سلنیوم و روی در یک فرمولاسیون مایع وجود دارند که برای سلامت استخوان اسب تولید شده است.

سیلیکون یا همان سیلیسیم به عنوان تنظیم کننده جذب کلسیم و فسفر عمل می کند و به طور مستقیم به قشراستخوان سالم و ماتریس استخوان کاملا کلیسیفیه شده کمک می کند

سلینیوم برای سیستم ایمنی بدن ضروری است و همچنین به عنوان یک ضد اکسیدان قوی عمل می کند

از نظر بیولوژی این مواد در دسترس پسدانداران نیست، با این حال گیاهان می توانند از سیلیکون برای ایجاد سختی و ساختار برخی از دیواره های سلول خود استفاده کنند.

روی (Zn) یک ماده معدنی ضروری است که در رژیم غذایی اسب برای حمایت از عملکرد مناسب بسیاری از آنزیم ها و پروتئین ها مورد نیاز است. در محافظت آنتی اکسیدانی، عملکرد سیستم ایمنی، سنتز پروتئین و ارتباطات سلولی نقش دارد.روی همچنین برای رشد استخوان مهم است و از سم و پوست سالم حمایت می‌کند. برای سلامت باروری حیاتی است و از رشد طبیعی و سلامت بافت حمایت می کند.

افزودن این مواد معدنی به رژیم روزانه باعث بهبود مقاومت طبیعی اسب ها می شود که از آسیب های مربوط به استخوان جلوگیری می کند.

محصولات دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *